Одеса (048) 706 10 92
Вінниця (0432) 52-91-03
Суми (095) 897 06 86
Главная Що лікуємо Захворювання суглобів Плечовий суглоб

Плечовий суглоб — лікування в Одесі


У результаті тривалої і важкої фізичної роботи, а також з віком в м'язово-зв'язковому апараті плечового суглоба розвиваються дегенеративно-дистрофічні зміни, що порушують циклічну синхронність рухів.

Не є рідкістю ураження плечового суглоба і в результаті таких травм, як удари, переломи і вивихи. Так, невдале падіння навіть з упором на кисть або лікоть, різкий ривок, не кажучи вже про прямому ударі в плече, можуть призвести до пошкодження суглоба. Певну провокаційну роль може зіграти і хронічна мікротравматизація плеча, яка пов'язана з професійними або спортивними навантаженнями на руки. Не випадково, люди, які займаються важкою фізичною працею, звертаються до лікаря з скаргами на болі в плечі.

У частині випадків захворювання плечового суглоба є луною подій, що відбувалися в шийному відділі хребта, убитого остеохондрозом.

Близько 90% хворих, які відзначають дискомфорт у плечовому суглобі, страждають на плечелопатковий періартрит.Терміном «періартрит</ span>» позначають запальне або дистрофічне захворювання м'яких тканин, що оточують суглоб (сухожилля > у місць прикріплення їх кісткам, окістя, серозні сумки). Найбільш часто патологічний процес розвивається в області плечового суглоба і описується як плечолопатковий періартрит або періартроз. Різниця в термінології викликана тим, що захворювання протікає стадійно, іноді з переважанням асептичного запалення, в інших випадках домінують дегенеративно-дистрофічні зміни в тканинах.

Причини плечолопаткового періартриту

Згідно дослідження багатьох авторів, плечолопатковий періартрит є поліетіологічним клінічним синдромом, що розвивається на тлі дегенеративно-дистрофічних процесів в шийному відділі хребта (остеохондроз) (перехід на сторінку остеохондроз хребта), в навколосуглобових тканинах плечового суглоба, і супроводжується порушенням місцевого і периферичного кровообігу в кінцівки. Це призводить до появи асептичного запалення тканин, з подальшим їх рубцюванням і кальцифікацією, що підтверджується при тривалій діагностичних дослідженнях. а також з віком в м'язово-зв'язувальному апараті плечового суглоба розвиваються дегенеративно-дистрофічні зміни, що порушують циклічну синхронність рухів в плечовому суглобі. Не є рідкістю ураження плечей. ;результаті таких травм, як удари, переломи та вивихи. Так, невдале падіння навіть з упором на кисть або лікоть, різкий ривок, не кажучи вже про прямому ударі в плече, можуть призвести до пошкодження суглоба. Певну провокаційну роль може зіграти і хронічна мікротравматизація плеча, яка пов'язана з професійними або спортивними навантаженнями на руки. Невипадково, люди, які займаються важкою фізичною працею, звертаються до лікаря з скаргами на болі в плечі. У частині випадків захворювання плечового суглоба є луною подій, що відбувалися в дзвінок ураженого остеохондрозом.
Близько 90% хворих, які відзначають дискомфорт у плечовому суглобі, страждають на плечелопатковий періартрит.


Як самому полегшити біль у плечовому суглобі?

Для зменшення болю в плечі в домашніх умовах Ви завжди можете провести комплекс знеболювальної гімнастики. Вправи комплексу докладно описані на сторінці за посиланням «Знеболювальна гімнастика».

Симптоми плечолопаткового періартриту
 
Клінічно плечолопатковий періартрит проявляється головним чином болем і порушенням рухових функцій суста ва, на пізніших стадіях спостерігається атрофія м'язів, можливі порушення корінцевого характеру.

Лікування плечолопаткового періартриту
 
Лікування плечолопаткового періартриту має бути спрямоване на зняття больового синдрому та відновлення руху в плечовому суглобі.
При даних захворювання , пацієнту підбирається індивідуальна програма лікування, на спеціальних тренажерах, в результаті чого активізуються робота м'язово-зв'язувального апарату плечового суглоба, відновлюється харчування уражених тканин, припиняється їх дегенерація, йде бол, повертається. />Посилання на блог Кості Цзю — Як Аніта Цой Доктор Бубновський врятували мені плечо

Додаткова інформація