Одесса (048) 706 10 92
Винница (0432) 52-91-03
Сумы (095) 897 06 86
Главная Що лікуємо Реабілітація після травм Реабілітація після хірургічних операцій

Реабілітація після перенесених операцій на внутрішніх органах


Операція на внутрішніх органах – складне втручання в організм людини, яке вимагає реабілітаційного процесу для відновлення нормальної роботи оперованих органів, і відновлення природних процесів всього організму. Після оперативного втручання виникає механічне пошкодження шкіри, що підлягають тканинам і самому органу, який піддавався операції.

Реабілітація після операції


Реабілітаційний курс спрямований на відновлення органів, тканин і працездатності організму в цілому.
Режим рухової активності під час реабілітації спрямований на стимуляцію захисних сил організму, активацію функціональності всього організму та окремих його органів і систем.
: Реабілітаційний курс стимулює організм і допомагає справлятися з такими завданнями як придушення запального процесу, розсмоктування набряку, крововиливів, надлишкового рубцювання, стимуляція процесів регенерації тканин, загоєння ран, загоєння ран, загоєння ран, загоєння ран; , які оперувалися.

Український центр кінезітерапії Бубновського проводить реабілітаційні курси для пацієнтів, які перенесли операції на внутрішніх органах.

Не секрет, що рухова активність після операційного втручання майже при всіх хворобах благотворно впливає на організм і сприяє більш швидкому одужанню і n. Природно індивідуальна система вправ найбільше стимулює організм до одужання. Цим керуються кваліфіковані фахівці центру кінезітерапії. Лікувально-профілактичні заняття підбираються з урахуванням індивідуальних особливостей організму та перенесених операцій.

Чому кінезітерапія допомагає оперованим пацієнтам?

Оперований організм особливо потребує безперервного збагачення киснем, так як це сприяє його одужанню. Під час виконання занять на тренажерах, відбувається активне насичення киснем, поживними речовинами, це регенерує і зміцнює м'язи, допомагає підтримувати організм в тонусі. ">Правильно підібрані вправи і виконані під контролем фахівця, дозоване навантаження і необхідний режим дня допоможуть Вам відновитися після перенесеного оперативного втручання і уникнути ушкоджень, сприятимуть одужанням. >Фізичні вправи покращать Ваше життя без таблеток та операцій. Якщо Ви готові працювати, звертайтеся до центру кінезітерапії Бубновського і насолоджуйтесь активним і здоровим життям.

Дополнительная информация