Одеса (048) 706 10 92
Вінниця (0432) 52-91-03
Суми (095) 897 06 86
Главная Що лікуємо Реабілітація при ДЦП

Дитячий церебральний параліч ( ДЦП)

Дитячий церебральний параліч – група захворювань, що характеризуються непрогресуючим ураженням головного мозку. Виникаючим до пологів, під час пологів відразу після них, і переважно рухомими порушеннями (паралічами, порушенням координації, мимовільними рухами).

У результаті перинатального пошкодження багато м'язів виявляються спазмованими, дитина не може навчитися нормально сидіти і ходити. Частина дітей внаслідок ураження кіркових структур страждає інтелект.

Церебральний параліч вимагає комплексного лікування: для того, щоб мозок, навчившись тому, як повинні рухатися і відчувати себе м'язи кінцівок і тулуба, включив </ span> «нормальну» їх регуляцію.

Кінезотерапія займає важливе місце в системі немедикаментозного лікування хворих з ДЦП. Кінезотерапія ДЦП, у свою чергу, широко представлена ​​різними методиками, від простого масажу з включенням пасивних рухів до складних кінезо-терапевтичних методів.

У нашому центрі працюють з дітьми від 5-7 річного віку . Після постановки діагнозу і при досягненні нормальних цифр внутрішньочерепного тиску та відсутності судом, має бути розпочато курс лікувально-реабілітаційних заходів. Без цього лікування ДЦП буде неефективним.




/>Лікарями Українського центру кінезітерапії підбирається індивідуальний цикл вправ, спрямованих на:

  • запобігати ослабленню м'язів, які не працюють через хворобу;
  • профілактику пошкоджень непрацюючих м'язів;
  • зниження напруги м'язів, щоб не допустити контрактури(фіксації їх у ненормальному положенні);
  • розробку хребта та суглобів;
  • зміцнення м'язів черевного преса, глибоких м'язів хребта, м'язів верхніх і нижніх кінцівок.

Не відкладайте з початку проведення курсу кінезітерапії. Не заспокоюйте себе розмовами про чудо-ліки, про супер -уколах, про тому, що ще не пізно, що дитина ще підросте, а там видно буде і тд. Ваша дитина росте, але проблеми, на жаль, залишаються. Дорогоцінний час минає, а з ним йдуть шанси на можливе поліпшення стану. Чим раніше буде прийнято рішення про початок лікування, тим ефективнішим буде кінцевий результат.

Додаткова інформація