Одеса (048) 706 10 92
Вінниця (0432) 52-91-03
Суми (095) 897 06 86
Главная Що лікуємо Реабілітація після травм Перелом хребта

Компресійний перелом – травма хребта при стисканні та згинанні хребців або хребця одночасно. Перелом найчастіше відбувається після падіння з висоти або удару, в результаті здавлений хребець тріскається. Найпоширеніші переломи трапляються в грудному або поперековому відділі.

Симптоми компресійного перелому хребта

  •  Сильний біль у спині після травми або після шокового стану.
  •  Біль віддає в руки та ноги.
  •  Обмеженість руху хребта.
  •  Слабкість, оніміння рук або ног.
  •  Біль при натисканні на осі хребта.
  •  Болі в животі.
  •  Швидка стомлюваність.
  •  Труднощі при диханні.

Небезпека компресійного перелому хребта


Компресійний перелом може стати причиною остеохондрозу та радикуліту. Також може виникнути викривлення хребта (кіфоз — викривлення хребта в грудному відділі – найпоширеніше ускладнення після подібної травми). Найбільш небезпечні ускладнення наступають при здавлюванні спинного мозку, якщо хребець вдавлюється в хребетний канал, може наступити параліч рук і ніг.

Реабілітація при компресійних переломах хребта в центрі кінезітерапії Бубновського

Реабілітаційні заходи в центрі спрямовані на відновлення кровопостачання навколохребцевих тканин і профілактику викривлення хребта після перенесеної травми. Фахівці допоможуть відновитись після оперативного втручання. Пройшовши реабілітаційний курс, Ви зміцните м'язовий корсет і відновите рухливість і гнучкість хребта.

Активність вправ в центрі безпосередньо залежить від ступеня пошкодження хребта і спинного мозку, наявності патологій і загального стану організму. Досвідчені фахівці контролюють весь процес занять, який складений в індивідуальному порядку з дотриманням послідовності навантажень на організм. Заняття на спеціальних тренажерах прискорюють регенерацію тканин і поліпшують кровообіг. Вправи спрямовані спочатку на м'язи, які оточують травмовану зону, а потім і на ділянку процесу м'язів травм. при пошкодженні грудного відділу хребта. В цьому випадку в комплексі з фізичними вправами йде дихальна гімнастика, яка допомагає відновити правильне дихання.
Кінезітерапія сприяє відновленню організму після перенесеної травми природним шляхом!

Додаткова інформація