Одесса (048) 706 10 92
Винница (0432) 52-91-03
Сумы (095) 897 06 86
Главная Що лікуємо Реабілітація після травм Ревматоїдний артрит 

Ревматоїдний артрит – це системне захворювання сполучної тканини з ураженням суглобів за типом ерозивно-деструктивного поліартриту, що супроводжується аутоімунними порушеннями. Захворювання здатне призводити до деструкції суглобового хряща, кістки та системних запальних змін.

Клініка хвороби дуже складна і досить не вивчена. Лікування ревматоїдного артриту важке і тривале. Але особливе значення для нормальної життєдіяльності пацієнта відводиться реабілітаційному курсу. Важливо не тільки лікувати, але й вживати профілактичних заходів для попередження розвитку хвороби. Саме під час реабілітації відбувається відновлення організму та профілактика прогресії хвороби.

Що дає реабілітація при ревматоїдному артриті в Українському Одеському центрі кінезітерапії?

Багато пацієнтів, пройшовши курс процедур, спрямованих на усунення хвороби, не задумуються про те, що необхідні подальші заходи, спрямовані на профілактику хвороби і Реабілітаційний курс при ревматоїдному артриті успішно справляється з такими завданнями:
  •  Профілактика виникнення функціональної недостатності суглобів.
  •  Корекція опорно-рухового апарату для збереження працездатності людини
Реабілітація спрямована на зниження і, залежно від ступеня тяжкості, усунення запального процесу в сполучних тканинах. Вплив на контракти, зняття спазмів навколосуглобових м'язів.
Програма центру кінезітерапії застосовує в своїй практиці вправи, спрямовані на усунення болю і суглобах. Розробка м'язів допомагає відновленню хворого суглоба, а застосування спеціальної гімнастики дозволяє запобігти захворюванню нових. Для кожного пацієнта складається індивідуальна програма, спрямована на розробку м'язів і розробку м'язів і розробку м'язів. ;хворих суглобів. Саме за рахунок руху виникає активне харчування клітин і відновлення м'язів, що сприяє усуненню запального процесу в організмі. З пацієнтом постійно працює фахівець, який слідкує за правильністю виконання вправ, і з часом коригує їх після адаптації організму. Реабілітація в Українському центрі кінези спрямована на те, щоб допомогти пацієнту повернутися до повноцінного життя.

Дополнительная информация