Одеса (048) 706 10 92
Вінниця (0432) 52-91-03
Суми (095) 897 06 86
Главная Що лікуємо Захворювання суглобів Колінний суглоб

Лікування колінних суглобів в Одесі

Артроз колінного суглоба (гонартроз< /span>, остеоартроз колінного суглоба, що деформує артроз колінного суглоба) — це дегенеративне захворювання колінного суглоба, що характеризується руйнуванням хряща суглобових поверхонь, деформацією суглоба та порушенням його функції. /strong> формуються в хрящової тканини на молекулярному рівні. З часом ці зміни призводять до порушення фізико-хімічних властивостей хряща. При дослідженні препаратів хряща можна виявити, що він починає каламутніти, стоншуватися, розшаровуватися і тріскатися в різних напрямках.

Зрештою, патологічний процес завершується повним зникненням хряща на меншому або великому протязі, що призводить до оголення підлягає кістки. Артроз колінного суглоба найбільш часто зустрічається у. /strong>
Частіше за артроз колінного суглоба страждають жінки. Артроз колінного суглоба може бути одностороннім і двостороннім. Найчастіше зустрічаються медіальні форми артрозу.

Причини розвитку артрозу колінного суглоба

Точні причини артрозу науці невідомо, проте існує ряд факторів, які зазвичай сприяють початку даного захворювання:

  • Перенесені травми колінного суглоба — збільшують ризик розвитку остеоартрозу;
  • Спадковість — у деяких випадках у хворих на артроз виявляється дефект гена,
  • відповідального за розвиток хрящової тканини, що призводить до того, що у цих людей підвищується схильність до розвитку артрозу, внаслідок низької стійкості хрящової тканини.
  • Підвищена маса тіла — за спостереженнями, найчастіше артроз великих суглобів нижніх кінцівок (колінний , артроз тазостегнового суглоба) розвивається у хворих з підвищеною масою тіла і відбувається внаслідок надмірного навантаження на ці суглоби. Це може також призвести до більш швидкого прогресування захворювання;
  • Надмірні навантаження на суглоб;
  • Внутрішньосуглобові відкладення кристалів — зустрічаються при деяких захворюваннях, пов'язаних з порушенням обміну речовин, зокрема сечової кислоти і ін. що може призвести до руйнування хряща.

Симптоми артрозу колінного суглоба

Симптомиартрозу колінного суглоба, як відомо, розвиваються повільно протягом ряду років.
Найбільш характерними симптомами артрозу колінного суглоба є:

  • Біль у глибині колінного суглоба, що з'являється особливо при русі і ходьбі;
  • Набряк колінного суглоба;
  • Ранкова скутість по ранках, що проходить через деякий час при рухах хворі відзначають, що ім необхідно «розходитися», після чого настає полегшення і поліпшуються рухи в колінні суглобі;
  • Хруст (кріпітація) в суглобі під час руху.

Як самому полегшити біль у колінному суглобі?

Для зменшення болю в колінах в домашніх умовах Ви завжди можете провести комплекс знеболювальної гімнастики. Вправи комплексу докладно описані на сторінці за посиланням «Знеболювальна гімнастика».

Наш центр пропонує новий підхід до лікування йде біль.

Додаткова інформація